جستجو

با یک جستجو ساده ،محصولات یا خدمات مورد نظر خود را پیدا کنید.

دسته‌ها

مناطق

درباره ما

dadosetad

درباره ما

دنیا به سرعت در حال تغییر است و کلیه کسب کارها با هر اندازه از این تغییرات متاثر خواهند بود. دنیای دیجیتال در این گذر تغییر، امکانات و تسهیلات گسترده‌ای را به ارمغان آورده است. صاحبان کسب و کار با بهره‌گیری مناسب از فناوری اطلاعات می‌توانند از منافع آن بهره گرفته و با استفاده از این امکانات به توسعه کسب و کار خود بپردازند.
دادوستد امکانات گسترده‌ی سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، اطلاع‌رسانی و تبلیغات برای معرفی شما و افزایش سهم فروش کالا و خدمات را در بستر دیجیتال مهیا کرده است. برای سهولت استفاده از امکانات دیجیتال سعی بر این بوده که فرآیندهای دیجیتال معرفی و فروش کالا و خدمات تا حد ممکن به فرآیندهای فیزیکی نزدیک باشد دادوستد زیرساخت لازم برای مبادله کالا و خدمات بین کسب و کارها (B2B) را فراهم آورده است. دادوستد مشتاق همکاری و مشارکت با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیشرفت صنعت کشورها، رونق تولید و تعامل با کشورها در بازارهای بین المللی می‌باشد.
دادوستد به یک رابطه منصفانه، مطمئن و پایدار(با شرکت های تولیدی، خدماتی ،فنی و مهندسی ،پزشکی ، توریستی و…) اعتقاد و التزام دارد و به همین منظور سهم دادوستد در این رابطه با حداقل ممکن تعیین شده است (بسته خریداری شده جهت تبلیغ و 3 درصد از سهم معاملات برای صادر کردن و تضمین معاملات). علاوه بر این معاملات با رعایت قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی انجام خواهد شد. در دادوستد، بازاریابی کالا و یا ارائه خدمات در هر زمینه‌ای توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی صلاحیت‌دار امکان‌پذیر است.
دادوستد با پشتیبانی و حمایت از تامین‌کنندگان و با هدف توسعه تجارت کشورها ،بهبود فضای کسب و کار و راه‌ اندازی مجدد شهرک های صنعتی پا به عرصه بازاریابی آنلاین نهاده است.در عصر تکنولوژی با دادوستد میتوانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. امید است با کمک همدیگر فردای بهتری بسازیم.
 

ایران

 تهران

کرمانشاه  – ظفر – خیابان نیما یوشیج – پلاک 420

تلفن تماس : 2128422936 (98+)

عراق

عراق- سلیمانیه – بازار آزادی ملی

تلفن تماس : 7722636349 (964+)

ArabicChinese (Traditional)EnglishFilipinoGermanKurdish (Kurmanji)Persian